Amazon Türkiye, Galaxy S20 serisini müthiş hediyelerle satışa sundu

AvatarYazar:

Samsung, dünyamızı yakalama ve deneyimleme şeklimizi temelden değiştiren yeni ve şirketin şimdiye kadarki en güçlü amiral gemisi serisi Galaxy S20`yi resmi olarak tanıttı. Ön sipariş süreci bugün itibariyle sona eren ve Türkiye`ye giriş yapan Galaxy S20 serisi, Amazon Türkiye tarafından müthiş hediyelerle satışa sunuldu.

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung tarafından 11 Şubat 2020 tarihinde düzenlenen Galaxy Unpacked 2020 etkinliğiyle birlikte resmi olarak tanıtılan ve hemen ardından ön siparişe açılan Galaxy S20 serisi, bugün itibariyle Türkiye dahil tüm ülkelerde satışa sunuldu. Çeşitli kampanyalar ile ülkemizde satışa sunulan Galaxy S20 serisi, Amazon Türkiye tarafından müthiş hediyeler ile birlikte geliyor.

Amazon Türkiye, Galaxy S20 serisini müthiş hediyelerle satışa sundu (1)

Galaxy S20 serisinin Türkiye`de satışa sunulması ile birlikte inanılmaz bir kampanya düzenleyen ve diğer tüm satış platformlarını geride bırakan Amazon Türkiye, Galaxy S20 serisini Samsung Türkiye tarafından belirlenen fiyatın 500 TL altında satışa sundu. Serinin fiyatında büyük bir indirim yapan Amazon Türkiye, aynı zamanda Galaxy S20 serisinin yanında Galaxy Buds+ ve Galaxy Fit hediyesi ediyor.

Amazon Türkiye tarafından satışa sunulan Galaxy S20, Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra modellerine göz atmak ve kampanyadan yararlanmak için aşağıdaki bağlantılara tıklayabilir, Galaxy S20 serisinin özelliklerine ise buradan göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir