Apple, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerini ücretsiz tamir edecek

AvatarYazar:

Yapılan incelemeler sonucunda bazı iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerinde cihazların açılmadığını tespit eden ABD merkezli teknoloji devi Apple, Ekim 2018 ile Ağustos 2019 tarihleri arasında üretilen sınırlı sayıdaki iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerini ücretsiz olarak tamir edecek.

Apple, yayınladığı bir blog yazısı ile iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerinin ücretsiz olarak tamir edileceğini açıkladı. Şirket, yayınladığı blog yazısında şu ifadeleri kullandı: “Bazı belirli iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerinde cihazların açılmadığı tespit edilmiştir. Bu sorun, yalnızca Ekim 2018 ile Ağustos 2019 tarihleri arasında üretilen sınırlı sayıdaki seri numaralarına sahip cihazlarda gerçekleşmektedir.”

Eğer sizde Ekim 2018 ile Ağustos 2019 arasında üretilen bir iPhone 6s veya iPhone 6s Plus modeline sahipseniz, buradaki sayfaya girmenizi ve seri numaranızı kontrol ettirmenizi öneririz. Dünya çapında başlatılan ücretsiz tamir programı, sadece Apple tarafından kaynaklanan problemleri kapsıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir