Apple, iPhone SE 2 modelini 2020 yılında tanıtacak

AvatarYazar:

10 Eylül 2019 tarihinde Apple Park`ta düzenlediği etkinlik ile birlikte iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modellerini tanıtan teknoloji devi Apple, merakla beklenen iPhone SE 2 modelini 2020 yılının ilk çeyreğinde piyasaya sürebilir. Evet gözlerinize inanamıyor olabilirsiniz, ancak gördükleriniz ve okuduklarınız doğru!

Bildiğiniz gibi 2016 yılında iPhone SE modelini tanıtan Apple, bu hamlesiyle kullanıcılarına daha küçük ve daha uygun fiyatlı bir akıllı telefon seçeneği sunmuştu. Ancak daha sonra yeni bir iPhone SE modeli tanıtmayan Apple, merakla beklenen iPhone SE 2 modelini 2020 yılının ilk çeyreğinde piyasaya sürebilir.

2016 yılından beri Apple tarafından düzenlenen her etkinlik ile birlikte tanıtılması beklenen iPhone SE, bu sefer gerçekten tanıtılabilir. Apple şirketine yakın isimler tarafından elde edilen bilgiye göre iPhone SE 2, gücünü A13 Bionic işlemcisinden alacak ve iPhone 8`in boyutlarında olacak. Akıllı telefonun 3 GB RAM kapasitesine sahip olması bekleniyor.

Eğer Apple, kullanıcılarının sözünü dinler ve merakla beklenen iPhone SE 2 modelini piyasaya sürerse, akıllı telefonun 399 dolar veya 499 dolar arasında bir fiyat etiketine sahip olacağını düşünüyoruz. iPhone SE 2 ile ilgili gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz. iSPAKE`i takipte kalın!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir