Apple, çentiksiz iPhone modelini paylaştı

AvatarYazar:

10 Eylül 2019 tarihinde düzenlediği etkinlik ile birlikte tüm dünyada büyük bir merakla beklenen iPhone 11 ailesini tanıtan ABD merkezli teknoloji devi Apple, hiç vakit kaybetmeden iPhone 12 ailesi için çalışmalara başladı. Önceki modellere göre büyük bir yenilenme sürecinden geçmesi beklenen iPhone 12 ailesi ile ilgili söylentiler ortaya çıkmaya başlamışken, en büyük sızıntı Apple tarafından geldi.

Şimdiye kadar tanıttığı tüm iPhone modelleri ile kullanıcılarının beğenisini kazanan Apple, yepyeni bir iPhone modeli ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. iPhone X ile başlayan ve iPhone 11 ailesi ile devam eden tasarım anlayışını iPhone 12 ailesi ile değiştirmeye hazırlanan Apple, çentiksiz iPhone modelinin Apple Support hesabından paylaştı. Bu görseli bilerek mi, yoksa bir hata ile mi paylaşıldığı henüz bilinmiyor.

Apple, çentiksiz iPhone modelini paylaştı (1)

Ev ortamında bulunan bir anne ve kız çocuğunun Animoji oluştururken çekilen fotoğrafını paylaşan Apple Support veya Apple tarafından konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmazken, görselin Twitter için özel olarak hazırlandığı da dikkatlerden kaçmıyor. Zira görsel, Twitter boyutlarına uygun olarak hazırlanmış.

Belki okuduklarınıza inanamıyor olabilirsiniz, ancak eğer sizde Apple Support hesabı tarafından paylaşılan görseli kendi gözlerinizle görmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. Zira biz ilk önce çok şaşırmış, gözlerimize bile inanmamıştık. Apple Support tarafından paylaşılan görsel çok fazla detay vermese bile, yeni iPhone modelinin çentiksiz bir tasarım ile tanıtılacağını açıkça belli ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir