Dünyanın en iyi akıllı telefonu: iPhone 11 Pro Max

Oğuzhan ElmasYazar:

ABD merkezli teknoloji devi Apple`ın geçtiğimiz günlerde resmi olarak tanıttığı iPhone 11 ailesinin en büyük üyesi iPhone 11 Pro Max, Consumer Reports tarafından “Dünyanın En İyi Akıllı Telefonu” seçildi. Yapılan detaylı incelemelerin sonucunda “Dünyanın En İyi Akıllı Telefonu” seçilen iPhone 11 Pro Max, kamera ve pil performansıyla tüm rakiplerini geride bırakarak büyük bir başarı elde etti.

Apple tarafından dünyanın en güçlü ve en gelişmiş akıllı telefon modelleri olarak lanse edilen iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max, Consumer Reports dergisi tarafından “Dünyanın En İyi Akıllı Telefonu” seçildi. Listenin ilk iki sırasına yerleşen iPhone 11 Pro Max ve iPhone 11 Pro, böylelikle tüm rakiplerini geride bıraktı ve büyük bir başarı elde etti.

Dünyanın en iyi akıllı telefonu iPhone 11 Pro Max (1)

Consumer Reports dergisi tarafından ilk olarak pil performans testine alınan iPhone 11 Pro Max, beklenenin üzerinde bir performans gösterdi ve 40.5 saatlik bir pil ömrü sundu. Consumer Reports tarafından yapılan açıklamaya göre, şuana kadar hiçbir akıllı telefon bu sürenin yanına bile yaklaşamadı. Gerçekten büyük bir başarı!

Consumer Reports dergisi tarafından ikinci olarak kamera performans testine alınan iPhone 11 Pro Max, burada tam olarak beklenildiği gibi bir performans gösterdi ve adeta rakip tanımadı. Yapılan incelemeler sonucunda rakiplerini ezip gecen ve en iyi kamera kurulumuna sahip olduğunu kanıtlayan iPhone 11 Pro Max, bu kategoride de birinciliğini ilan etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir