Iron Man VR’ın çıkış tarihi açıklandı

AvatarYazar:

Tony Stark hayranları tarafından büyük bir merakla beklenen Iron Man VR`ın çıkış tarihi açıklandı. Japonya merkezli teknoloji şirketi Sony tarafından yapılan açıklamaya göre, Iron Man VR, 28 Şubat 2020’de piyasaya sürülecek. Merakla beklenen oyunun tüm detayları ve hikaye fragmanı haberimizde.

Washington merkezli video oyun üreticisi Camouflaj tarafından üç yıl gibi bir sürede geliştirilen Iron Man VR, nihayet piyasaya sürülüyor. Sony tarafından yapılan açıklamaya göre, 2019 yılının başında tanıtılan Iron Man VR, 28 Şubat 2020’de piyasaya sürülecek. Tony Stark hayranları tarafından büyük bir merakla beklenen oyun, 249 TL başlangıç fiyatına sahip.

Iron Man VR'ın çıkış tarihi açıklandı (1)

Sanal Gerçeklik teknolojisinin gelişmesi ile birlikte Iron Man VR oyununu tanıtan Marvel, böylelikle Tony Stark hayranlarının tıpkı onun gibi uçup savaşmasına olanak sağlayacak. Camouflaj tarafından geliştirilen oyun, yaklaşık üç yıl gibi bir sürede geliştirildi. Oyunun tepeden tırnağa titizlikle geliştirildiğini belirten Camouflaj, oyuncuların tıpkı Tony Stark gibi bir hayat yaşayacaklarını açıkladı.

PlayStation Store üzerinden ön siparişe açılan Iron Man VR, Standart Dijital ve Deluxe Dijital olmak üzere iki farklı paket seçeneği sunuyor. Standart Dijital paketinin 249 TL fiyat etiketine sahip olduğu açıklarken, Deluxe Dijital paketinin ise 309 TL fiyat etiketiyle ön siparişe açıldığı açıklandı. Merakla beklenen oyunun sizde şuanda ön sipariş verebilirsiniz.

Iron Man VR Hikaye Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir