La Casa de Papel`in 4. kısım fragmanı yayınlandı

AvatarYazar:

Dijital yayın platformu Netflix, en popüler ve en çok izlenen dizilerinden olan La Casa de Papel`in 4. kısım fragmanını yayınladı. İlk üç sezonuyla tüm beğenileri toplayan ve izlenme rekorlarına imza atan La Casa de Papel, heyecan ve aksiyona bıraktığı yerden devam ediyor. 3 Nisan 2020`de yayınlanacak dizinin 4. kısmı 8 bölümden oluşacak.

Alex Pina tarafından yaratılan La Casa de Papel dizisi 4. kısmı ile geri dönmeye hazırlanıyor. 2017 yılında tek bir sezon olarak planlanan ve Antena 3 kanalında yayınlanan La Casa de Papel, daha sonra Netflix tarafından satın alınmış ve iki kısım olarak yayınlanmıştı. İlk iki kısmını yayınlayan ve izlenme rekorları kıran Netflix, daha sonra dizinin üçüncü ve dördüncü kısım çekimleri için oldukça fazla bir bütçe ayırdı. Son olarak 3. kısmı ile 19 Temmuz 2019’da yayınlanan La Casa de Papel, şimdi ise 4. kısmı ile geri dönüyor.

Dizinin ilk üç kısmı ile ilgili detay vermek istemiyor ve eğer halen seyretmediyseniz, mutlaka La Casa de Papel dizisini seyretmenizi öneriyoruz. İspanya yapımı bir soygun ve suç dizisi olan La Casa de Papel`i Netflix üyeliği satın alarak buradan seyredebilirsiniz.

La Casa de Papel 4. Kısım Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir