Netflix, La Casa De Papel’in 5. sezon ile final yapacağını açıkladı

Oğuzhan ElmasYazar:

Dijital yayın platformu Netflix, en popüler ve en çok izlenen orijinal yapımlarından biri olan La Casa De Papel’in gelecek yıl yayınlanacak 5. sezonu ile final yapacağını açıkladı. Büyük bir soygunun kaçış kısmını içerecek olan final sezonunu yayın tarihi ise henüz tam olarak bilinmiyor.

Alex Pina tarafından yaratılan La Casa de Papel dizisi final sezonu ile geri dönmeye hazırlanıyor. 2017 yılında bir sezon olarak planlanan ve Antena 3 kanalında yayınlanan La Casa de Papel, daha sonra Netflix tarafından satın alınmış ve iki kısım olarak yayınlanmıştı. İlk iki kısmını yayınlayan ve izlenme rekorları kıran Netflix, daha sonra dizinin 3. ve 4. kısım çekimleri için oldukça büyük bir bütçe ayırdı. Son olarak 4. kısmı yayınlanan dizinin 5. sezonu ile final yapacağı açıklandı.

İlk kısım haricindeki diğer tüm kısımları tam olarak sonuçlanmayan ve dolasıyla hep yeni sezon sinyalleri veren La Casa De Papel, bu sefer sonuçlanan ve sona eren bir sezon ile karşımıza çıkacak. Toplam 10 bölüm olması beklenen final sezonunun çekimleri 3 Ağustos 2020`de başlayacak.

Uluslararası alanda büyük bir popülerlik kazanan ve Netflix`in en çok izlenen orijinal yapımlarından biri olan La Casa De Papel`i eğer halen izlemediyseniz, dizinin ilk 4 kısmını şuanda Netflix üzerinden izleyebilirsiniz. Büyük bir soygunun kaçış kısmını içerecek olan final sezonunu yayın tarihi henüz bilinmezken, yapımcı ekibin bir spin-off üzerinde çalıştığını ve bu planın masada olduğunu belirtelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir