Netflix, Lost in Space’in ikinci sezon tarihini açıkladı

AvatarYazar:

İlk sezonuyla tüm beklentileri karşılayan ve ilk üç gün içerisinde ABD`de 6.3 milyon izleyiciye ulaşan Lost in Space, ikinci sezonuyla geri dönmeye hazırlanıyor. Yaptığı açıklama ile meraklı bekleyişe bir son veren dijital yayın platformu Netflix, Lost in Space`in ikinci sezonuyla 24 Aralık 2019 tarihinde geri döneceğini belirtti. İşte, tüm detaylar ve dizinin ikinci sezon fragmanı!

Netflix platformunun popüler dizisi Lost in Space, 24 Aralık 2019 tarihinde geri dönüyor. İlk sezonuyla tüm beklentilerin üzerinde bir performans sergileyen ve kendine özgü bir hayran kitlesi oluşturan uzay temalı dizi Lost in Space, pek çok gizemiyle biten ilk sezonun ardından tüm dünyada büyük bir merakla bekleniyor.

Netflix, Lost in Space'in ikinci sezon tarihini açıkladı (1)

İlk olarak 1965 yılında ortaya çıkan popüler televizyon dizisi Lost in Space, daha sonra yeniden tanımlandı ve Netflix tarafından seyirci karşsına çıkarıldı. Senaryosu Matt Sazama ve Burk Sharpless tarafından kaleme alınan dizinin oyuncu kadrosunda Molly Parker, Toby Stephens, Taylor Russell, Mawvell Jenkins ve Parker Posey gibi isimler yer alıyor.

Dijital yayın platformu Netflix tarafından büyük bir titizlikle hazırlanan Lost in Space, şuana kadar beklentileri tümüyle karşıladı. Diziyle ilgili pek fazla detay paylaşmıyoruz, çünkü dizinin ikinci sezonu başlamadan ilk sezonunu izlemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz. Lost in Space`in ikinci sezon fragmanı aşağıda, ilk sezonu ise Netflix`de! Dizi, ikinci sezonuyla 24 Aralık 2019 tarihinde Netflix platformunda izlenebiliyor olacak.

Lost in Space 2 – Türkçe Altyazılı Fragman

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir