Netflix, Stranger Things`in 4. Sezonunu Resmen Duyurdu!

AvatarYazar:

Dijital yayın platformu Netflix`in en popüler orijinal dizisi konumunda bulunan Stranger Things, dördüncü sezonuyla resmen geri dönüyor. YouTube kanalı üzerinden yayınladığı bir video ile müjdeyi veren Netflix, Stranger Things dizisinin dördüncü sezonunu resmen duyurdu. Büyük bir merakla beklenen dizinin yayın tarihi ise henüz açıklanmadı.

Abonelerini heyecanlandıran bir video yayınlayan dijital yayın platformu Netflix, en popüler orijinal dizisi Stranger Things`in dördüncü sezonunu resmen duyurdu. YouTube kanalı üzerinden yayınladığı videoda sadece “Biz artık Hawkins’te değiliz” cümlesine yer veren Netflix, dizinin yayın tarihini henüz açıklamadı.

Stranger Things Dizisinin Konusu

Stranger Things, 1980’lerin başında kurgusal kırsal kasaba olan Hawkins`de geçmektedir. Hawkins Ulusal Laboratuvarı görünüşte Amerika Birleşik Devletleri Enerji Bakanlığı için bilimsel araştırma yapmaktadır ancak gizlice paranormal ve doğaüstü alanlarda insanların üzerinde deney yapmaktadır. Yanlışlıkla, “Baş aşağı” olarak adlandırılan alternatif bir evrene açılan bir portal yaratırlar. Bunun sonucunda, Hawkins’in bu olaydan habersiz sakinleri olumsuz bir şekilde etkilenmeye başlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir