Qualcomm, Snapdragon 875’in tanıtım tarihini açıkladı

Oğuzhan ElmasYazar:

Dünyanın en büyük yonga üreticisi Qualcomm, şimdiye kadarki en güçlü ve en yetenekli mobil işlemcisini tanıtmaya hazırlanıyor. Amiral gemisi akıllı telefon modellerine güç vermeye hazırlanan Snapdragon 875, Qualcomm tarafından yapılan resmi açıklamaya göre 17 Haziran`da tanıtılacak.

1985 yılında kurulan ve günümüzde dünyanın en büyük yonga ve telekomünikasyon teknolojileri üreten bir şirket haline gelen Qualcomm, yılın en büyük bombalarından birini patlamaya hazırlanıyor. Ürettiği yonga seti ve diğeri teknolojileri ile giriş, orta ve üst seviye akıllı telefon modellerine güç veren şirket, şimdiye kadarki en güçlü ve en yetenekli mobil işlemcisini Snapdragon 875`in 17 Haziran`da tanıtılacağını açıkladı.

Qualcomm tarafından yapılan resmi açıklamaya göre 17 Haziran`da Çin`in başkenti Pekin`de düzenlenecek etkinlik, tamamen sanal olarak gerçekleştirilecek. Snapdragon 875 işlemcisinin dışında bir çok farklı ürün ve teknolojinin de tanıtılacağı etkinlikte 5G teknolojisine büyük bir yer verilmesi bekleniyor. Etkinlik, yerel saatle 10:00`da, TSİ 05:00`da başlayacak.

Sanal olarak gerçekleştirilecek etkinliğin ana başlığı Snapdragon 875 olurken, etkinlikte giriş, orta sınıf akıllı telefonlar ve dizüstü bilgisayar içinde bir sürpriz bekleniyor. Ayrıca etkinlikte yeni 5G teknolojilerine de yer verileceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Hepsi ve daha fazlasını 17 Haziran`da öğreneceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir