Samsung Türkiye, “İnterneti Tadında Kullan” kampanyasını başlattı

AvatarYazar:

İnternetin bize kazandırdıkları, hayatımıza olan katkısı saymakla bitmez. Ama bazen biraz abartmıyor muyuz? Sevdiklerimizi ihmal etmek, dünyadan kopuk yaşamak ya da insanların yüzüne karşı söyleyemediklerimizi acımasızca söylemek için internet gittikçe daha da elverişli bir ortam olmaya başlıyor. Bu durum ile ilgili önemli bir adım atan Samsung Türkiye, “İnterneti Tadında Kullan” kampanyasını başlattı.

İnternet kullanımındaki artış son yıllarda ciddi derecede artmaya devam ediyor. Artık akıllı telefonlar ve diğer akıllı cihazlar hayatımıza o kadar entegre olmuş durumda ki, günümüzdeki pek çok çocuk, parklarda ve bahçelerde oyun oynamanın ne demek olduğunu bilmiyor. İnternet ve teknolojinin hayatımıza olan katkısı saymakla bitmez. Ama bazen biraz abartmıyor muyuz?

Konuyla ilgili önemli bir adım atan ve yeni bir dijital farkındalık kampanyası başlatan Samsung Türkiye, “İnteneti Tadında Kullan” diyerek internetin gereğinden fazla kullanılmasının insanlar üzerindeki etkisine dikkat çekmeye çalışacak. Kampanya ile ilgili dikkat çekici bir video hazırlayan Samsung Türkiye Ekibi, bu videoların devam edeceğini de belirtti.

İşte Samsung Türkiye`nin hazırladığı “İnterneti Tadında Kullan” videosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir