Star Trek: Picard’ın yayın tarihi belli oldu

AvatarYazar:

Emmy ve Altın Küre ödüllü İngiliz oyuncu, yönetmen ve seslendirme sanatçısı Patrick Stewart’ın başrolünde yer aldığı Star Trek: Picard, hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. 1987-1994 yılları arasında yayınlanan Star Trek: The Next Generation’dan tam 20 yıl sonrasını konu alan Star Trek: Picard, 23 Ocak 2020 itibariyle Amazon Prime Video platformunda yayınlanmaya başlayacak.

Star Trek serisinin sevilen karakteri Jean Luc Picard ekranlara geri dönüyor. Usta oyuncu Patrick Stewart tarafından canlandırılan Picard, uzun bir süredir emekli hayatı yaşar ancak yinede geçmişini bir türlü geride bırakamaz. Gizemli bir kadının ortaya çıkmasıyla beraber yeniden kendini aksiyonun içinde bulunan Picard, bakalım kimlerden yardım alacak.

Star Trek serisinin sekizinci dizisi olarak izleyici karşısına çıkacak Star Trek: Picard, ayrıca bir çok sevilen karakteri de geri döndürüyor. Yapılan açıklamaya göre, Commander William Riker (Jonathan Frakes), Deanna Troi (Marina Sirtis), Data (Brent Spiner) ve Seven of Nine (Jeri Ryan) gibi karakterler bu dizide yer alacak.

23 Ocak 2020 itibariyle yayınlanmaya başlayacağı açıklanan Star Trek: Picard, ABD`de CBS kanalında, Birleşik Krallık’ta ise Amazon Prime Video platformunda yayınlanacak. Star Trek: Picard’ın yayınlanan yeni fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

Star Trek: Picard – Fragman

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir