Star Wars dizisi The Mandalorian’ın ikinci sezonu onaylandı

AvatarYazar:

Yapımcılığını Demir Adam ve Yenilmezler serilerinden tanıdığımız Jon Favreau’nun üstlendiği Stars Wars dizisi The Mandalorian’ın ikinci sezonu onaylandı ve dizinin yayın tarihi belli oldu. 12 Kasım 2019 itibariyle yayın hayatına başlayan dijital yayın platformu Disney Plus üzerinden yayınlanan ve Star Wars filmlerinden tamamen farklı bir yapıda izleyicinin karşısına çıkan The Mandalorian, ikinci sezonuyla izleyici karşısında olmaya devam edecek.

Dijital yayın dünyasının en yeni ve en dişli üyesi olan Disney Plus`ın popüler Star Wars dizisi The Mandalorian, ikinci sezonuyla izleyici karşısında olmaya devam edecek. Twitter hesabı üzerinden resmi bir açıklama yapan serinin yapımcısı Jon Favreau, dizinin ikinci sezonunu onayladı. İlk sezonu 12 Kasım 2019`da yayınlanan The Mandalorian’ın ikinci sezonu 2020 yılının Sonbaharında yayınlanacak.

Kendi savaş mücadelesini veren yalnız bir savaşçı ve ödül avcısının hikayesini anlatan The Mandalorian, orijinal üçlemenin beş yıl sonrasında, The Force Awakens`in ise öncesinde geçiyor. Dizinin başrolünde Pedro Pascal yer alırken, ünlü oyuncuya Giancarlo Esposito, Gina Carano, Carl Weathers, Emily Swallow, Bill Burr, Omid Abtahi, Werner Herzog ve Nick Nolte gibi önemli isimler eşlik ediyor.

THE MANDALORIAN`IN İLK SEZON FRAGMANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir