Ülkemizde de satılması beklenen Oppo Reno 3 ve Reno 3 Pro tanıtıldı

AvatarYazar:

Son dönemin popüler markalarından biri olan Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Oppo, Reno ailesinin en yeni iki üyesi Reno 3 ve Reno 3 Pro`yu resmi olarak tanıttı. Global pazardaki başarısının ardından Türk şarkıcı Sıla Gençoğlu ile yürüttüğü reklam çalışmaları ile ülkemizde de geniş bir hayran kitlesi oluşturmayı başaran Oppo, hatırlayacağınız üzere daha önce Reno 3 5G ve Reno 3 Pro 5G modellerini tanıtmıştı.

Türk şarkıcı Sıla Gençoğlu ile yürüttüğü reklam çalışmaları ile ülkemizde oldukça popüler bir konuma yerleşen ve kendine geniş bir hayran kitlesi oluşturan Oppo, geçtiğimiz yılın Aralık ayında tanıttığı Reno 3 5G ve Reno 3 Pro 5G modellerinin ülkemizde de satışa sunulması beklenen global versiyonları olan Reno 3 4G ve Reno 3 Pro 4G modellerini tanıttı. Şirket, böylelikle 2019 ve 2020 yılında toplamda 11 adet Reno modeli tanıtmış oldu.

Ülkemizde de satılması beklenen Oppo Reno 3 ve Reno 3 Pro tanıtıldı (1)

Oppo Reno 3 teknik özellikleri

Gücünü MediaTek tarafından geliştirilen Helio P90 işlemcisinden alan Reno 3, 8GB RAM kapasitesinin yanı sıra 256GB depolama seçeneğine sahip. 6.4 inç büyüklüğünde AMOLED bir ekran sunan Reno 3, kamera tarafında ise 48MP, 8MP, 13MP, 2MP çözünürlüğünde dört arka kamera kamera kurulumuna sahip. Cihazın ön tarafında ise 44MP çözünürlüğünde tek bir kamera yer alıyor. 4.025 mAh batarya kapasitesi ile gelen akıllı telefon 30W VOOC hızlı şarj desteği sunuyor ve 30 dakikada yüzde 70 oranında şarj olabiliyor. Reno 3 modelinin çıkış tarihi ve fiyatı hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

Ülkemizde de satılması beklenen Oppo Reno 3 ve Reno 3 Pro tanıtıldı (2)

Oppo Reno 3 Pro teknik özellikleri

Gücünü MediaTek tarafından geliştirilen Helio P95 işlemcisinden alan Reno 3 Pro, 8GB RAM kapasitelerinin yanı sıra 128GB ve 256GB olmak üzere iki farklı depolama seçeneğine sahip. 6.4 inç büyüklüğünde Super AMOLED bir ekran sunan Reno 3 Pro, kamera tarafında ise 64MP, 8MP, 13MP, 2MP çözünürlüğünde dört arka kamera kamera kurulumuna sahip. Cihazın ön tarafında ise 44MP ve 2MP çözünürlüğünde çift kamera yer alıyor. 4.025 mAh batarya kapasitesi ile gelen akıllı telefon tıpkı Reno 3 modeli gibi 30W VOOC hızlı şarj desteği sunuyor ve 30 dakikada yüzde 70 oranında şarj olabiliyor. Reno 3 Pro modelinin çıkış tarihi ve fiyatı hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir