Yeni yılda hayallerinizi gerçekleştirmeye hazır mısınız?

AvatarYazar:

Türkiye`nin Lider Hosting ve Domain Sağlayıcısı Hosting.com.tr, yeni yılda hayallerinizi gerçekleştirmeniz için muhteşem bir kampanya başladı. Bu tür özel ve anlamlı günlerin yanı sıra neredeyse her ay sunduğu gerçek indirim kampanyaları ile müşterilerinden sıkça beğeni ve övgü toplayan Hosting.com.tr, “Yeni Yıl Fırsatları” isimli kampanyası ile %30 gerçek hosting indirimi sunuyor. Şirket, bu kampanya kapsamında ayrıca COM ve NET uzantılı alan adlarının fiyatını da 4.99$ olarak sabitledi.

Sunduğu yüksek performans hosting paketleri ve satış sonrası desteğiyle müşterilerinin beğenisini kazanan Türkiye`nin Lider Hosting ve Domain Sağlayıcısı Hosting.com.tr, muhteşem bir kampanya ile yeni yılda sizinde hayallerinizi gerçekleştirmenizi, doğru ve güçlü bir adım atmanızı istiyor. Eğer sizde yeni yılda bir internet sitesi sahibi olmak, içerik üretmek ve bu alanda söz sahibi olmak istiyorsanız, bu muhteşem fırsatı kaçırmayın!

Hayallerinizdeki projeyi hayata geçirmek ve bu kaçırılmaz fırsattan yararlanmak istiyorsanız, şimdi buraya tıklayabilir ve Hosting.com.tr üzerinde yer alan tüm hosting paketlerine göz atabilirsiniz. Hayallerinize ve geleceğinize giden yolda en doğru ve güçlü adımı Hosting.com.tr`nin Yeni Yıl Fırsatları ile atın, girişimcilik hayatınıza 0-1 önde başlayın. Unutmayın kampanya 2 Ocak 2020 tarihine kadar geçerli, fırsatı kaçırmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir